– АБО –

ПРОСТО ЗНАЙДІТЬ ВІДПОВІДЬ НИЖЧЕ:

З
Який штат у вашій компанії? Чи зможете ви забезпечити виконання всіх робіт пов’язаних з підтримкою мого проекту?
В

Кількість штатних співробітників компанії мінімальна – я, як директор, намагаюся скоротити витрати і оптимізувати організаційні процеси. Під час формування команди для реалізації конкретного проекту, з’ясовуються умови взаємодії з виконавцями проекту. Працівники можуть бути тимчасово оформлені в штат, або буде підписано договір субпідряду.

З
У мене є бізнес-ідея. Чи можу я бути спокійним за збереження умов конфіденційності?
В

В договорі на виконання відповідних послуг, слід визначити обсяг інформації, що є комерційною таємницею, ноу-хау, конфіденційна інформація тощо. А також терміни охорони та відповідальність за порушення умов договору. У випадку встановлення режиму секретності, з кожним потенційним виконавцем підписується договір про нерозголошення. І тільки у випадку його підписання спеціаліст допускається до ознайомлення з конфіденційною інформацією.

З
Скільки коштує сайт?
В

Найчастіше, за рейтингом Google, в інтернеті запитують, скільки коштує сайт. На це не менш часто відповідають зустрічним питанням – Який сайт? )) Це дійсно так. Вартість послуг з розробки сайту залежить від вимог і очікувань замовника. Ця інформація викладається в формі брифу (це відповіді на типові запитання), а на його підставі готується комерційна пропозиція (вартість, терміни виконання та етапи робіт). Більш точно визначити вартість робіт можна на основі технічного завдання – це стандартизований документ, що встановлює основне призначення, показники якості, техніко- економічні та спеціальні вимоги до кінцевого продукту, обсягу, стадії розроблення та складу технічної документації. Такий документ розробляється або замовником самостійно, або виконавцем і затверджується замовником. Вартість розробки ТЗ орієнтовно складає 10% від вартості робіт. Також на деяких сайтах веб-розробників можна знайти орієнтовні вартості робіт, які фактично є пакетами послуг (вартість супроводжується описом технічних характеристик сайту. Більш докладно про вартість розробки сайту, на конкретних прикладах, можна дізнатися в моїй статті: Сколько стоит сайт?

– ЗАМОВ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК –