Автобіографія

1. Біографічні відомості.

Народився 02 жовтня 1982 року в с. Залізний Порт. Зараз мешкаю в м. Люблін (Польща).
В Україні отримав дві вищі освіти, займався рекламою, науковою та громадською діяльністю, брав участь у законотворчих ініціативах тощо. Переїхав в Польщу в 2017 році. Працював і на складі, і торговим представником, і рекрутером працівників з України.

З партнерами, під брендом Aroks digital marketing & services надаємо послуги створення та розвитку багатомовних сайтів на WordPress. В маркетинзі спеціалізуємося лідогенерації для агенцій працевлаштування. Налаштовуємо рекламу на Facebook/Instagram, Google. Інтегруємо різноманітні сервіси між собою. Налаштовуємо їх роботу для потреб клієнта.

В березні 2020 року створив Сайт міста Любліна – 4881.pl на CMS WordPres. В вересні після тривалих переговорів підписано франчайзингову угоду по місту Люблін з мережею міських порталів “CitySites”, а також отримав право майстер-франшизи по Польщі. Провели адаптацію пропозиції CitySites до ринку Польщі та ведемо роботу по розширенню мережі на інші польські міста. Надаємо маркетингові / SEO послуги локальному бізнесу в Любліні. 

В період найбільшої хвилі міграції ми спільно з Фондом розвитку центральної та східної Європи консультували українських підприємців, як адаптувати свій бізнес до польського ринку. Деякі з них стали нашими клієнтами, яких ми продовжуємо супроводжувати. Використовуємо в своїй роботі комплекс маркетингових інструментів українського і польського походження, а також наші власні розробки, які дозволяють покращити ефективність пошуку клієнтів та підвищення якості надання послуг. Швидше адаптуватися українцям в Польщі та глибше інтегрувати між собою український і польський бізнес.

Освіта:
2008-2010 рр. – Інститут інтелектуальної власності Одеської національної юридичної академії в м. Києві, фахівець з інтелектуальної власності.
2000-2005 рр. – Херсонський державний аграрний університет, інженер-гідротехнік. Тема дипломного проекту: “Оптимізація системи водопостачання курортного села Залізний Порт”.

Курси, семінари, тренінги:
2023-2024 – Курс “Спеціаліст з управління грантовими проєктами”
2023 – Серія курсів Ігоря Івіцкого по рекламі в Google ADS
2023 – Курс Володимира Черкасова по рекламі в Facebook ADS
2022 – Innovation Coach – підтримка підприємців у початку науково-дослідної діяльності. Організатор: Міністерство фінансів та регіональної політики Польщі
2021 – Серія тренінгів з продажу за допомогою системи Sky-Shop
2021 – Серія курсів про продажі на Allegro
2021 – Adobe Premiere Pro
2021 – Запуск YouTube.
2020, 2021 – Smart Sender, створення і управління чат-ботами, месенджер-маркетинг для бізнесу.
2020 – 2021 – CitySite,  Франшиза міських порталів.
2018 – Ośrodek Szkoleniowy KURSOR, Technik informatyk.
2017-2018 – Школа Проджект менеджера.
2016 – Спілка поляків міста Києва, Курс польської, рівень A1.
2016 – Авторський онлайн-курс Азамата Ушанова “Інфобізнес за 60 днів”.
2015 – Фундація ПАУСІ: “Місцеве самоврядування у Польщі: чому воно працює?” тижневе стажування в Польщі.
2015 – Українська школа політичних студій: семінар “Школа лідерів громад”.
2014 – Малі міста магніт для інвесторів.
2013 – «Творчий центр ТЦК»: тренінговий курс «PR та комунікації».
2012 – Міжнародний тренінг-центр “Powerschool”: тренінг “Інтернет-магазин з нуля”.
2011 – Авторський онлайн курс Євгена Попова: HTML базовий курс.
2010 (2 тижні) – курс дистанційного навчання «Основи інтелектуальної власності» Всесвітньої Академії ВОІВ (Всесвітньої Організації Інтелектуальної Власності).
2009 (1 тиждень) – підвищення кваліфікації в Державному інституті інтелектуальної власності «Трансфер технологій: підготовка кандидатів у технологічні брокери».
2007 (2 тижні) – стажування в м. Ольштин Вармійсько-Мазурського воєводства (Польща). «Громадські ініціативи. Мотивація громадськості до дій».
2007 (2 тижні) – Києво-Могилянська академія: Співпраця з громадськими організаціями.
2007 (2 тижні) – Києво-Могилянська академія: Прийняття рішень в управлінні.
2007 (2 тижні) – Києво-Могилянська академія: Законотворчість та аналітичні записки.

2. Професійна діяльність.

Червень 2021 – до сьогодні (Польща): директор Aroks Group Sp. z o.o.
Фріланс. Надання послуг з розробки веб-сайтів. Інтернет-маркетинг (Facebook, Instagram).
Маркетингові послуги для агенцій працевлаштування, які потребують іноземних працівників.
Створення чат-ботів Viber, Telegram (побудова логіки діалогу, збирання заявок від клієнтів, попереднє опитування, розсилки, реєстрації на вебінари).
Виконую монтаж відео в Adobe Premiere Pro та графіки в Adobe Photoshop.
З липня 2021 року по лютий 2022 – E-commerce в формі дропшипінгу на Allegro через Sky-Shop (інтеграція з оптовими базами та співпраця у форматі дропшипінг, розміщення товарів, створення описів, підготовка фотографій, отримання замовлень та відправка товарів, реагування на рекламації та обробка повернення, рахунки-фактури, бух. звістність). З липня 2022 року – перезапуск онлайн-торгівлі, але вже з використанням інтеграційної платформи BaseLinker.

Січень 2017р. – червень 2021 (Україна/Польща): Фізична особа-підприємець.
+ розробка інтернет-проектів (сайти для бізнесу та інтернет-магазини);
+ реклама та інтернет-маркетинг;
+ проектний менеджмент IT-проектів (постановка ТЗ, контроль виконання).

Листопад 2019р. – до сьогодні (Lublin): Консультант з обслуговування бізнес-клієнтів Doradztwo i Szkolenia Krzysztof Łątka.

Листопад 2019р. – березень 2020 р. (Lublin): Консультант з рекрутингу FULL JOB sp. z o. o.

Липень 2018р. – жовтень 2019 р. (Lublin): Консультант з рекрутингу SGP GROUP sp. z o. o.

Квітень 2017р. – березень 2018р. (Lublin): Торговий представник PPH Lubmax sp. z o. o.

Вересень 2011р. – грудень 2016р.: Співзасновник і директор «ТОВ Р.ДЕВЕЛОПМЕНТ» (до 2015 року назва підприємства – «ТОВ Рудницький»).
Основні напрямки роботи підприємства:

  • організаційна та маркетингова підтримка проектів розвитку курортної інфраструктури (з 2016 року);
  • маркетинг та просування стартап-проектів (з 2013 року);
  • розробка інтернет-проектів (сайти для бізнесу та інтернет-магазини);
  • консалтинг в сфері інтелектуальної власності та трансферу технологій (з 2011 року).
  • господарське, організаційне та матеріально-фінансове забезпечення Креативної рекламної агенції «Арт-група ІМХО» (з 2011 року);

Березень 2015р. – липень 2016р. (Київ): Керівник проекту Юридичний портал lawyer.ua.

Вересень 2011р. – вересень 2012р. (Київ): науковий співробітник Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління.

Квітень 2010р. – грудень 2011 р. Фізична особа-підприємець.

  • розробка веб-сайтів;
  • консультування з питань комерціалізації інновацій та трансферу технологій (технологічний брокер).

Діяльність ФОП Рудницький Є.А. припинена, у зв’язку із створенням ТОВ Рудницький.

Березень 2009р. – вересень 2010 р. (Київ): Головний спеціаліст відділу впровадження програм і проектів інноваційного розвитку. Державна бюджетна установа «Північний регіональний центр інноваційного розвитку» (у 2010 р. заклад реорганізовано в Київський регіональний центр з інвестицій та розвитку »).

Січень 2006 р. – грудень 2008 р. (Київ): Молодший науковий співробітник. Інститут гідротехніки і меліорації УААН.

Липень 2005р. – жовтень 2005р. (Залізний Порт): Диспетчер виробничої дільниці. Херсонська філія ТОВ Науково-виробниче підприємство «Земля і Життя».

З 2005 до 20015 року (Залізний Порт):
Протягом останніх 10 років перебування в Україні, в літній сезон працював на базі відпочинку нашої родини, з дружиною мали власний продуктовий магазин який вели протягом курортного сезону.

З дитинства до 2000:
Жив і працював в селі  Залізний Порт, Херсонська область
Звичайна сільска робота. Випасав худобу (корів, овець), доглядав за домашніми тваринами (корови, коні, свині, кролики) та птахами (кури, качки, індики, фазани). Працював в теплиці (посадка і догляд
помідори, перець). Допомагав в догляді за домашнім садом (висадка, обрізка, оприскування від шкідників, збирання плодів) – персики і виноград.  Працював на городі та в полі.

3. Нагороди, почесні звання.

Не збираю.

4. Законотворча діяльність.

З 29 квітня 2014 року член Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, член Комітету з питань місцевої та регіональної політики.

Грудень 2009 – грудень 2011 р.: Секретар Комісії з зеленим інвестицій, альтернативних і поновлюваних джерел енергії Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України. Комісія створена з ініціативи Українського національного комітету Міжнародної торгової палати. Проведена робота по внесенню змін до закону «Про зелену енергетику».

Співавтор низки статей та публікацій з проблем захисту прав авторів і винахідників в Україні , що увійшли до Білої книги «Інтелектуальна власність в інноваційній економіці України», видані комітетом з питань науки і освіти Верховної Ради України.

5. Наукова діяльність та публікації.

Січень 2014р. – грудень 2016 р.: бере участь в науково-дослідній роботі “Створення та впровадження системи трансферу енерго- та ресурсозберігаючих технологій для розвитку дорожньо-транспортного комплексу України” в Національному транспортному університеті.

Лютий 2011р. – вересень 2012р.: Заступник директора Центру трансферу технологій Академії технологічних наук України

Лютий 2011р. – вересень 2012: Виконавчий директор проекту «Національна мережа трансферу технологій»

Травень 2010р. – лютий 2011 р. Адміністратор громадського сегмента проекту «Національна мережа трансферу технологій». У період з 2010 по 2012 рр. співавторстві розробив і реалізовував проекти:

  • Національний банк технологій України;
  • Екологічна мережа трансферу технологій;
  • Українсько-Російська Міжуніверситетська мережа трансферу технологій.

Акредитований Міністерством освіти і науки України на право ведення посередницької діяльності у сфері трансферу технологій (Свідоцтво технологічного брокера № 000027 від 18 січня 2011 р.).

А.с. Національний банк технологій. Реєстрація та депонування об’єктів авторського права у сфері трансферу технологій / Є.А. Рудницький, С.О. Єгоров, А.Я. Грицай. – № 38591; опубл. 03.06.11.

Лисенко В.С., Єгоров С.О., Грицай А.Я., Рудницький Є.А. Досвід створення в Україні національної інтегрованої системи трансферу технологій. Математичні машини і системи, №1, 2013, стр. 75-82.

Співавтор низки наукових статей з питань оптимізації роботи системи централізованого водопостачання курортного селища Залізний Порт, водозабірно-очисних споруд групових водопроводів в децентралізованих системах водопостачання сільських населених пунктів південних областей України.

Співавтор у трьох патентах на конструкції водозабірно-очисних споруд.

6. Громадська та волонтерська діяльність.

Лютий 2022р. – до сьогодні: безоплатні консультації Як знайти роботу в Любліні.

Лютий 2018р. – лютий 2019р.: волонтерська практика, Відділ не інвестиційних проектів Urząd Miasta Lublin.

Травень 2014р. – грудень 2016р.: Голова ради Громадської організації Таврійська агенція регіонального розвитку (раніше «Громада Залізного Порту»).

Липень 2010р. – вересень 2012р.: Заступник голови правління. ВГО «Асоціація технологічних менеджерів і брокерів України».

Листопад 2009р. – лютий 2011 р.: Президент всеукраїнської профспілки винахідників та інноваторів.

Липень 2009 р. – травень 2014р.: Заступник голови ради Голопристанської районної громадської організації «Громада Залізного Порту».


    Відправте повідомлення і я сконтактуюсь з вами найближчим часом

    Відправте повідомлення і я сконтактуюсь з вами найближчим часом